کامل بخوانید! طراحی سایت حرفه ای ویژه نوروز فقط برای سایت فروشگاه، سایت خبری، سایت شرکتی و سایت های دو یا چند زبانه با ارائه هاست و دامین رایگان و خدمات حرفه ای امنیتی و سئو به تعداد سه پروژه

سایت طراحی شده توسط جوملا از امنیت مناسبی برخوردار است اما با تنظیمات امنیتی و انتخاب افزونه های مناسب و قدری تغییر در ساختار جوملا میتوان امنیت سایت جوملایی را در برابر هکر ها و انواع روشهای هک بسیار بالا برد.

تنظیم سئو جوملا و رفع ایراد seo joomla و رفع خطاهای گوگل وبمستر و ارتقاع رتبه سایت

اگر برای بروزرسانی جوملا یا آپدیت افزونه ها و تغییر و تحول در سایت جوملایی خود با مشکل مواجه هستید طراحی نو به شما کمک میکند.

چرا از دانش و امکانات و منابع تحت اختیار خود کسب درآمد نمیکنید. یک کار تمام وقت یا نیمه وقت یا پاره وقت عالی. هرکسی عمر خود را در راهی خرج کرده و در ازای آن اجناس و منابع و دانش خاصی را بدست آورده. با به اشتراک گذاشتن آنها میتوانید هم تجربه جدیدی را بدست بیاورد و هم کسب درآمد کنید. به این روش کسب درآمد سیستم حق اشتراک یا حق عضویت گفته میشود.

بمناسبت عید غدیر برای عزیزانی که در روز عید خرید داشته باشند، 3 برابر مبلغ خرید خودرا بصورت رایگان آموزش تخصصی دریافت خواهند کرد. بعد از خرید از طریق یکی از راه های ارتباطی معرفی شده در صفحه تماس با ما آموزشهای مورد علاقه خودرا به ما معرفی نمایید.

برای مشاهده محصولات آموزشی طراحی نو به این صفحه مراجعه نمایید: http://design9.ir/sell

 

صفحه1 از2

مشاوره رایگان طراحی سایت - با طرح نو درتماس باشید

سوالی دارید؟ از طریق ارتباط آنلاین یا شماره همراه 

Like what you see?

Hit the buttons below to follow us, you won't regret it...