سایت»اخبار»قصاب هستید یا متخصص فیزیک هسته ای فرقی نمیکند، چرا از دانش خود کسب درآمد نمی کنید؟

قصاب هستید یا متخصص فیزیک هسته ای فرقی نمیکند، چرا از دانش خود کسب درآمد نمی کنید؟

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
طراحی سایت حق عضویت و اشتراک طراحی سایت حق عضویت و اشتراک طراحی نو

چرا از دانش و امکانات و منابع تحت اختیار خود کسب درآمد نمیکنید. یک کار تمام وقت یا نیمه وقت یا پاره وقت عالی. هرکسی عمر خود را در راهی خرج کرده و در ازای آن اجناس و منابع و دانش خاصی را بدست آورده. با به اشتراک گذاشتن آنها میتوانید هم تجربه جدیدی را بدست بیاورد و هم کسب درآمد کنید. به این روش کسب درآمد سیستم حق اشتراک یا حق عضویت گفته میشود.

آشپز قصاب مکانیک یا متخصص فیزیک کوانتم و... سایت حق عضویت راه اندازی کنید !

فرقی نمیکند، شما با استفاده از ارائه دانش یا محتوای تحت اختیار خود میتوانید پول بسازید!

مثلا یک عکاس میتواند دوره های آموزش عکاسی آنلاین راه اندازی و مدیریت کند یا  اگر عکسهای خاصی دارد میتواند آنها را برای کاربران اینترنت بعد از پرداخت حق اشتراک ، به مشارکت بگذارد. هزاران روش و ایده ی جالب میتوان از این سیستم خارج کرد. اگر فیلم یا بازی های زیادی دارید یا اینکه دسترسی به نمونه سوالات درسی یا دانشگاهی دارید همه اینها میتواند منبع خوبی برای کسب درآمد باشد. تنها کافی است که بتوانید سایت را راه اندازی کنید.

میتوانید آموزش طراحی سایت حق اشتراک را از سایت طراحی نو دریافت کنید یا اینکه کار را به متخصصین ما بسپارید. برای سفارش طراحی سایت حرفه ای حق اشتراک و عضویت اینجا کلیک کنید.

معمولا سایتهایی که خدمات اشتراکی ارائه میدهند خدماتشان اگر به زمان وابسته باشد باید سایتها بروزرسانی شود. مثلا اگر سایت شما میخواهد حق اشتراک یک ماهه و یک ساله برای ارائه تصاویر خاص داشته باشد بهتر است سایت مداوم بروز رسانی شود. ولی اگر سایت شما بعد از پرداخت حق عضویت به یک دوره یا مجموعه محتوا دسترسی میدهد نیاز به بروزرسانی نیست. مثلا شما حق عضویت برای آموزش ریاضی تعریف میکنید و بعد از پرداخت، مشتری به تمام آموزشهای ریاضی دسترسی پیدا میکند. حتی میتوان ترکیبی از هر دو ایده را اجرا کرد.

برای اجرای سایت حق عضویت بهتر است نمونه های حرفه ای موجود را بررسی کنید و با افراد با تجربه در این زمینه مشورت کنید.

مشاوره رایگان طراحی سایت - با طرح نو درتماس باشید

سوالی دارید؟ از طریق ارتباط آنلاین یا شماره همراه 

Like what you see?

Hit the buttons below to follow us, you won't regret it...